Firmamız 1997 yılında Ankara’ da Endüstriyel Otomasyon Sistemleri geliştirmek üzere kurulmuştur. 20 yıla yakın bir süredir çözümlerini bu alanda sunmaktadır. Göstermiş olduğu başarı ile ulusal ve uluslararası birçok projeyi üstlenmiş ve başarıyla tamamlamıştır. Şirketimiz faaliyet alanlarını çelik boru imalat otomasyonları, kaynak çözümleri/yapay görme ve yenilenebilir enerji otomasyonları olmak üzere sıralayabiliriz.


Çelik Boru İmalat sektöründe uluslararası birçok projeyi başarıyla tamamlayan firmamız anahtar teslim çözümler sunabilmektedir. Bu kapsamda firmamız başta Amerika, Kanada, Meksika, İspanya, Venezuella, İsrail ve bazı Ortadoğu ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkede farklı projelerde rol almıştır.


Yapay görme teknolojileri kullanarak bir lazer sensör ve firmamızın geliştirdiği yazılımla müşteri odaklı çözümler sunan firmamız imalat ve kalite kontrol çözümleri(lazerli kaynak izi takibi ve kaynak kalite kontrol) sunmaktadır. Firmamız kendi oluşturduğu yapay görme yazılımı ile 2 boyutlu ve 3 boyutlu çözümler sunabilmekte ve bu çözümlerini müşteri ihtiyaçları çerçevesinde dışa bağımlı kalmadan şekillendirebilmektedir. Savunma ve otomotiv sektörü gibi yüksek kalite beklentisi ve %100 kontrol yapılan sektörlere de çözümler sunmaktayız.


Bilgi ve birikimini yenilenebilir enerji sektörüne hızlı bir şekilde aktaran STC Elektronik, kısa zamanda göstermiş olduğu ilerleme ile ismini duyurmaya başlamıştır. Anahtar teslimi otomasyon paketimiz ile internetin bulunduğu her ortamda uzaktan erişim sağlayabilir, bütün parametreleri ve santralin verimliliğini izleyebilirsiniz. Farklı Türbin ve Generator firmaları ile çalışabilen firmamız, türbin ve generator kontrol-kumandası ile ilgili sizlere esnek çözümler de sunmaktadır.
Sizlerin çözümlerimizle ilgili tüm soru ve düşüncelerinizi duymayı umut ederiz. Soru ve talepleriniz için lütfen bizimle irtibata geçiniz.